ELEKTRO-TV

Kamerové systémy pro Vaši bezpečnost

Instalujeme kamerové systémy –
CCTV - IP, HD-SDI, ANALOG

Kamerové systémy Vám vyřeší zabezpečení vnitřních i venkovních prostor. Získáte přehled o dění v prostorech u vašeho domu nebo pohybu návštěvníků i zaměstnanců ve Vaší firmě. Vždy budete mít k dispozici záznam jako důkazní materiál. Samotná přítomnost kamer odradí mnohé pachatele. Hosté v hotelech a penzionech ocení monitorování svých aut na parkovištích. Kamerové systémy najdou své uplatnění také v čekárnách zdravotnických zařízení, v domovech pro seniory atd. Využití je opravdu široké. Kvalitu výsledného obrazu na monitoru při online sledování nebo ze záznamu ovlivňují všechny prvky systému. Proto používáme jen výrobky osvědčených výrobců a dodavatelů. Dodáváme barevné i černobílé kamery firem Avtech, Samsung, Sony, Vision, Vivotek a mnoho další. Pro kvalitní zobrazení upřednostňujeme kamery s co nejvyšším rozlišením. V naší nabídce jsou nejen kamery "klasického" provedení, ale také kamery DOME v provedení antivandal. Pro monitorování větších areálů jsou vhodné otočné kamery (PTZ). Citlivost kamer je natolik dobrá, že zvládnou snímání i ve velmi špatných světelných podmínkách. Je-li potřeba snímat prostor i za úplné tmy, vybereme Vám kamery s infra přísvitem, případně systém doplníme o kamery infra reflektor. Někdy je vhodné aby kamera byla nenápadná. V tom případě se používají skryté kamery nebo maskované, případně speciální minikamery.

Hlavní předností kamerových systémů je možnost záznamu. K tomuto účelu dodáváme speciální digitální rekordery. Záznam lze nastavit různými způsoby dle potřeby. Obraz můžete nahrávat nepřetržitě, nebo dle nastaveného času. Nejužívanějším je záznam dle detekce pohybu, tzn, že záznam běží jen v případě pohybu ve sledovaném prostoru. Kamerový systém lze doplnit čidly a detektory. Systém pak může vyvolat poplach a informovat Vás mailem nebo sms zprávou. Samozřejmostí je možnost připojení systému na internet. To Vám umožní sledovat dění online i ze záznamu odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Ze záznamu lze snadno vytisknout fotografii nebo potřebný záznam vypálit na CD.

Protože návrh kamerového systému je vždy individuální, věnujeme velkou pozornost Vašim přáním a požadavkům. Velmi dbáme na profesionální vystupování všech pracovníků a na kvalitu provedené montáže. Na veškerou techniku a práci poskytujeme záruku 24 měsíců i pozáruční servis.

  • Vypracujeme nezávazně a zdarma nabídku.
  • Používáme jen kvalitní výrobky.
  • Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli poskytujícími technickou podporu.
  • Kompletní práce od návrhu až po montáž a zaškolení obsluhy.
  • Na vše záruka 24 měsíců, záruční i pozáruční servis.
  • Na přání zákazníka dodáváme zboží i na dobírku bez montáže.

logo-freesatlogo-skylink  logo-dvbt logo-jablotron